O nás

Naše skúsenosti s výrobou plastových okien siahajú do roku 1992. Stáli sme pri zrode firmy Slovprefa a.s., ktorá medzi prvými na Slovensku spustila výrobu plastových okien. V tej dobe vyrábaný kvalitný systém profilov INTERTEC, je možné vidieť aj teraz na našich významných stavbách ako hotel FIS vo Vysokých tatrách, centrála VUB Wüstenrot v Bratislave, daňový úrad v Žiari nad Hronom a mnohých ďalších.

Tak ako išiel vývoj dopredu sa vyvíjali aj profilové systémy na viackomorové s lepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami. Vyrábali sme okná z profilových systémov Aluplast a Rehau.

Naša firma sa orientuje hlavne na koncových zákazníkov a chce dodávať a okná a dvere podľa požiadaviek zákazníkov, či už ide hlavne o cenu alebo o najkvalitnejšie výrobky spĺňajúce parametre na pasívne domy.

V súčasnosti sme boli oslovení najväčšími výrobcami okien na Slovensku na ich zastupovanie pre región severného Slovenska. Vybrali sme si výrobcu Fenestra SK, pretože ich výrobok Rehau GENEO je na vrchole ponuky plastových okien. S prehľadom spĺňa požiadavky na pasívne domy. Pre zákazníkov s požiadavkou na štandardné okná, čo sa týka tepelno-izolačných vlastností bez straty kvality, zastupujeme firmu KODA systém. Samozrejmosťou je dodávka všetkých doplnkov k oknám, vrátane garážových brán a ich montáže. Naši montážnici absolvovali školenie na certifikát POCTIVÁ MONTÁŽ.

Produkty: Plastové okná a dvere, Hliníkové okná a dvere, Doplnky, Garážové brány, Interiérové dvere.

Doplnky: vnútorné parapetné dosky, vonkajšie okapové plechy, žalúzie interierové, exterierové, rolety interierové, exterierové, siete proti hmyzu.

Kontakt

RB Plast s.r.o
Ing. Pavol Rekem (konateľ)
  +421 905 750 274

E-mail: rbplast@rbplast.sk
Skype: rbplast.namestovo

Sídlo spoločnosti
  RB Plast s.r.o. Jilemnického 4841/8, 036 01 Martin